Uśmiechnięty mężczyzna w białej koszuli, widoczne tylko popiersie - Power Safety, ergonomia w aucie, Tomasz Chomiuk

Bezpiecznie i do celu – ergonomia w aucie

Pewnie myślisz, że ergonomia to tylko biurowy hit! Ale teraz szykuj się na turbo ergonomię w aucie! Przygotuj pasy, bo ruszamy w epicką podróż po wygodzie za kierownicą! Bez znaczenia, czy maratonisz w korkach czy kręcisz wakacyjne donuty – ergo w samochodzie to gamechanger! Ten online kurs ergonomii w aucie to tylko 8 minut, ale oczekuj szaleństwa – tu poznasz wszystkie sztuczki jak dostosować fotel i jak robić fitness za kółkiem. Wsiadaj, bo lecimy jak rakieta!

Czytaj dalej
Uśmiechnięta ratownica medyczna Ane Piżl - kurs bhp online Power Safety

Serce nie zaczeka – pierwsza pomoc przy zawale serca

Pierwsza pomoc przy zawale serca to stresująca oraz niejednokrotnie odbierająca normalne myślenie – sytuacja dla ratownika. Obmyślenie odpowiedniej strategii ratunkowej w takich okolicznościach jest jak gra w szachy – każdy ruch ma znaczenie! Udostępnij ten krótki kurs online w formie grywalizacji BHP dla całej załogi swojej firmy i pozwól pracownikom na odkrywanie wiedzy oraz umiejętności, które mogą uratować niejedno życie w przyszłości. Teraz pozostaje tylko jedno pytanie: kiedy zaczynamy? Przygotuj się na emocjonującą i edukacyjną podróż!

Czytaj dalej
Mężczyzna w białej koszuli uśmiecha się - ergonomia w biurze Power Safety

Komfortowo i zdrowo – ergonomia w biurze

Ergonomia w biurze to temat rzeka. Przygotujcie się na podróż, która przekształci każde biurowe miejsce pracy w oazę wygody i efektywności. Zaangażuj swoich pracowników w tę grywalizację bhp online, która jest pouczającą podróżą ku zdrowszemu i bardziej komfortowemu miejscu pracy. Biurko, krzesło obrotowe oraz oświetlenie to tematyka, którą bierzemy na tapetę w ramach tej rozgrywki. Ustal z nami kiedy zaczynamy i do dzieła!

Czytaj dalej
Mężczyzna w marynarce i okularach, popiersie - kurs online bhp Power Safety

Na wakacjach i w mieście, czyli rowerowe bezpieczeństwo

Grywalizacja BHP o tematyce rowerowe bezpieczeństwo. Materiał pełen porad, wytycznych oraz dobrych praktyk związanych z jazdą na rowerze. Wystarczy tylko wywiesić plakat konkursowy z aktywnym QR code’m i linkiem, a następnie zaprosić swoją załogę do rozgrywki.

Czytaj dalej
Grafika brunetki w pomarańczowym sweterku, trzymającej telefon komórkowy - szkolenia bhp Power Safety

Quiz BHP online: podsumowanie dnia BHP

Podsumowanie dnia BHP w Twojej firmy – jak to zrobić? Mamy dla Ciebie propozycję. Ułóż pytania testowe, które pokrywają się tematycznie z treściami omawianymi w ramach dnia BHP. Umieść pytania w naszym interaktywnym quizie online i nadaj eventowi pikanterii oraz nieco ducha rywalizacji. Podsumowanie dnia BHP nigdy nie było tak proste!

Czytaj dalej
Kolorowa grafika dziewczyny w sweterku, trzymająca telefon komórkowy - szkolenia bhp Power Safety

Quiz bhp online: ochrona przeciwpożarowa

Przed Tobą quiz bhp online o tematyce ochrony przeciwpożarowej. Wykorzystaj ten quiz, jako formę interaktywnego konkursu w trakcie: organizowanego eventu bhp, kampanii bezpieczeństwa lub w ramach dnia próbnej ewakuacji zakładu. Śledź na bieżąco ranking i nagródź wybranych pracowników za ich zaangażowanie, poprawność i szybkość udzielanych odpowiedzi. Kiedy startujemy?

Czytaj dalej
Uśmiechnięta ratowniczka medyczna w pomarańczowej koszulce - pierwsza pomoc Power Safety

Pierwsza pomoc w przypadku udaru mózgu

Grywalizacja BHP, która zawiera ważne treści – to mało powiedziane! Objawy i postępowanie przy udarze mózgu każdy z nas powinien mieć w małym paluszku. Pierwsza pomoc a udar mózgu to tematyka przewodnia tej rozgrywki. Wystarczy, że wywiesisz plakat konkursowy z aktywnym QR code’m i linkiem, a następnie zaprosisz swoją załogę do rozgrywki. To kiedy zaczynamy?

Czytaj dalej
Mężczyzna w czarnej koszulce obrócony plecami - ergonomia na produkcji Power Safety

Zrozum swój kręgosłup i zacznij z nim współpracować

Grywalizacja BHP o tematyce ręczne prace transportowe. Wywieś plakat konkursowy z aktywnym QR code’m i linkiem, a następnie zaproś swoją załogę do rozgrywki. Skorzystaj z tej grywalizacji podczas najbliższego tygodnia bezpieczeństwa lub jako element kampanii BHP o tematyce ergonomii.

Czytaj dalej

Wyślij wiadomość

    Masz pytania? Tutaj pozostaw nam wiadomość. Nasz zespół odpisuje z prędkością przejazdu chińskiej kolei na trasie Pekin-Szanghaj, więc spodziewaj się naszej odpowiedzi już wkrótce.

    Temat wiadomości: *